Filtruj

Praca Uslugi Hydrauliczne - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Fullstack Developer

nowa oferta
POL-FRA MARTYNA RAFALIK SP. K.POL-FRA MARTYNA RAFALIK SP. K.
Rzeszów

Wymagane, Node.js, React.js, Next.js, Docker, SQL, GitO projekcie, W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy POL-FRA Martyna Rafalik Spółka komandytowa poszukujemy samodzielnego programisty na stanowisko Mid/Senior full-stack developer, który wesprze nas przy rozwoju naszego portalu naprawa.pl, ...

31.05.202431.05.2024
od 8000 zł

Mechanik pojazdów rolniczych i budowlanych z doświadczeniem, niemiecka umowa

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawa i konserwacja maszyn budowlanych, typu ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, koparki mobilne, Sprawdzanie podzespołów pod kątem działania i zużycia, Diagnoza błędów i usterek, Eliminacja usterek w układach mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych, Wy...

01.06.202401.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0244 s