Filtruj

Praca Uslugi Informatyczne

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista IT, Żory

HR PROJECTHR PROJECT
Katowice

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty IT.Zakres obowiązków:-rozwiązywanie problemów związanych z systemami informatycznymi;-weryfikacja przestrzegania przez użytkowników przyjętych polityk bezpieczeństwa;-zarządzanie środowiskiem serwerowym...

17.04.202417.04.2024

Doradca Klienta/ Sprzedawca

KROSS S. A.KROSS S. A.
Warszawa

Zapraszamy do świata Kross. Miejsca, które pomaga przekraczać granice – czymkolwiek one dla Ciebie są. Od ponad 30 lat jesteśmy liderem rynku rowerowego w Polsce i dynamicznie rozwijamy się na rynkach zagranicznych. Wierzymy w zatrudnianie ludzi, którzy są pasjonatami swojej pracy i pomaganie im w ...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego

Biskupice Podgórne

Zadania: Załadunek i rozładunek samochodów oraz kontenerów z użyciem wózka widłowego Sortowanie i składowanie towaru Prowadzenie dokumentacji magazynowej Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych...

05.04.202405.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s