Filtruj

Praca Uslugi Opiekuncze - Głogów

Praca w opiece od 20. 06 zarobki do 2000€ + PREMIA NAWET 600€

Głogów

*OFERTA LIMITOWANA - ilość miejsc ograniczona Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych ze znajomością języka niemieckiego Firma CJ.KONIK Magdalena Kopacz To prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec. Działamy od 20...

14.06.202414.06.2024

Pielęgniarka do domu seniora

PIOTRPIOTR
Głogów

Stanowisko : Pielęgniarka do Domu Seniora Lokalizacja : Dom Seniora Firma : 4MED sp. z o.o. Opis stanowiska : Firma 4MED sp. z o.o. poszukuje doświadczonej pielęgniarki do pracy w Domu Seniora. Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu wysokiej jakości usług opiekuńczych dla osób starszych...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPIEKUNKA

DOMMEDDOMMED
Zaszków

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach podopiecznego Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B 2 lata doświadczenia w świadczeniu usług opiekuńczych osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszły...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0343 s