Filtruj

Praca Uslugi Opiekuncze - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy/a Opiekun/ka Klienta z j. niemieckim - Lublin

PROMEDICA24PROMEDICA24
Lublin

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24. Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Bry...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Lublin

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor do spraw wsparcia społecznego, sprawozdawczości i programów w Wydziale Polityki Społecznej Starszy inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzi sprawy związan...

04.06.202404.06.2024

OPIEKUN/OPIEKUNKA NAD OSOBĄ STARSZĄ I PROWADZENIE GOSPODARSTWA DOMOWEGO

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Lublin

Zakres obowiązków: świadczenie osobom starszym usług opiekuńczo-wspomagających (pomoc przy ubieraniu się, podawanie lekarstw itp.), pomoc osobie starszej w prowadzeniu gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, sprzątanie) Wymagania: język obcy - niemiecki (mowa: przeciętny, pismo: przeciętny) język...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0234 s