Filtruj

Praca Uslugi Prawne - Żagań

McDonald's Żagań zatrudni pracownika- stawka 25,25 zł/h brutto

MCDONALDSMCDONALDS
Żagań

Restauracja McDonald's w Żaganiu zatrudni osobę na stanowisko pracownik restauracji oraz pracownik zmiany nocnej. Szukasz pracy, którą bez trudu pogodzisz z innymi zobowiązaniami ? Ciekawi Cię jak wygląda McDonald's od kuchni ? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery takie...

29.05.202429.05.2024
od 4250 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - Żagań

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Żagań

Zakres obowiązków: Ochrona obiektów handlowych Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Odpowiedzialność Sumienność Zaangażowanie Oferujemy: Praca w firmie o ugruntowanej pozycji Stabilność zatrudnienia Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego Terminowa realizacja świadczeń wynikają...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - Iłowa

Iłowa