Filtruj

Praca Uslugi Transportowa - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

SPEDYTOR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1149Obowiązki:Kontrola procesów logistycznych (załadunki, przeładunki). Utrzymywanie stałych kontaktów z przewoźnikami. Negocjowanie cen usług transportowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: komunikatywność obsługa komputera Wykształcenie:średnie zawodo...

13.05.202413.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SPEDYTOR

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NELC S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NELC S. C.
Zamość

Zakres obowiązków: Kontrola procesów logistycznych (załadunki, przeładunki). Utrzymywanie stałych kontaktów z przewoźnikami. Negocjowanie cen usług transportowych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) ...

Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

VITERRA BODACZÓW SP. Z O.O.VITERRA BODACZÓW SP. Z O.O.
Szczebrzeszyn

Spółka Viterra jest liderem na rynku produktów rolnych, w tym zbóż, nasion oleistych, roślin strączkowych, cukru, ryżu, bawełny, olejów roślinnych i biodiesla. Jest obecna na wszystkich najważniejszych rynkach importowych i eksportowych na świecie.Postaw na stabilność, rozwój i satysfakcję. Postaw n...

14.05.202414.05.2024