Filtruj

Praca Uslugowa - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

KASJER - SPRZEDAWCA (O)

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA CZECH MAŁGORZATA CZECHFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA CZECH MAŁGORZATA CZECH
Tarnów

Zakres obowiązków: kasjer - sprzedawca Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziane zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Pra...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ LUB GĄSIENICOWEJ (O)

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GAB-MAR MARCIN BEDNARSKIFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GAB-MAR MARCIN BEDNARSKI
Tarnów

Zakres obowiązków: Operator koparki kołowej lub gąsienicowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: uprawnienia operatora koparki, doświadczenia na stanowisku, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i Krakowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00 (pracodawca zapewnia...