Filtruj

Praca Ustawa Staz - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Główny Księgowy

nowa oferta
INFAC POLAND SP. Z O.O.INFAC POLAND SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie księgowości rachunkowej i podatkowej spółek usługowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi Kontrola, analiza, klasyfikacja kosztów oraz wprowadzanie dokumentów do programu finansowo – księgowego Prowadzenie ewidencji i rejestru środków trwałych Terminowe i rze...

05.05.202405.05.2024

Dyrektor Oddziału ZUS w Bielsku-Białej

nowa oferta
ZUSZUS

Dyrektor Oddziału ZUS w Bielsku-Białej 3345614 Obowiązki Nadzoruje dochodzenie i egzekucję należności Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i Funduszu Alimentacyjnego w likwidacji. Nadzoruje ustalenie uprawnień i wypłatę świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Nadzoruje ochronę danych osobowych i informac...

04.05.202404.05.2024

Biuro Podróży Wrona i Waluś Travel - Specjalista ds. Turystyki

IZABELAIZABELA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do oddziału Biura Podróży Wrona i Waluś Travel w C.H. w Bielsku-Białej Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: SPECJALISTA DS. TURYSTYKI - pracownik biurowy. Mile widziane doświadczenie w turystyce. Opis stanowiska: - rezerwacja i sprzedaż imprez tu...

02.05.202402.05.2024