Filtruj

Praca Ustawa Staz - Olecko

1-3 z 3 ofert pracy

starszy referent

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Olecko

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent do spraw obsługi sekretariatu w Wieloosobowym Stanowisku Wsparcia w Urzędzie Skarbowym w Olecku. 10-950 Olsztyn Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59A Zakres zadań wykonywanych na stanowi...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT RODZINY

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W OLECKUMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W OLECKU
Olecko

Zakres obowiązków: zadania wskazane w art. 15.1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ( Dz.U z 2024 r. poz. 177) oraz ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem( Dz.U.2023 r. poz.1923) Wymagania: wykształcenie - wy...

11.04.202411.04.2024

Pracownik Administracyjno biurowy -staż i długa współpraca!

nowa oferta
MAGDALENAMAGDALENA
Ełk

Firma zajmująca się administrowaniem budynkami Wspólnot Mieszkaniowych poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik Administracyjno biurowy Początek pracy staż 6 miesięczny (przyuczenie + umowa o pracę) Poszukujemy osób zdecydowanych do dłuższej współpracy chcących pracować. Praca od zaraz. Go...

21.05.202421.05.2024