Filtruj

Praca Ustawa - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Ustawiacz maszyn

Bielsko-Biała

Przyłącz się do zespołu Hutchinson Poland Sp. z o.o., lidera w branży motoryzacyjnej. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Ustawiacz Maszyn Zakres odpowiedzialności: Ustawianie maszyn na początku zmiany w przypadku przezbrojeń lub awarii. Naprawa maszyn w przypadku wystąpienia awarii. Pomoc w utr...

05.04.202405.04.2024

Operator pras

Zadania: Obsługa i ustawianie oraz nadzór nad prawidłową pracą pras Bieżąca kontrola procesu produkcji Kontrola pierwszych produkowanych detali Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej Wymagania: Sumienność oraz skrupulatność oraz zaangażowanie w powierzone zadania Chęć do podjęcia stałej pracy Zmysł ...

14.02.202414.02.2024

PRACA- obsługa klienta- praca dorywcza- weekendy/wakacje.

PATRYCJAPATRYCJA
Wisła

LA BOTINA- od 25 lat specjalizujemy się w sprzedaży obuwia trekkingowego oraz oferujemy modne i wygodne obuwie damskie, męskie i dziecięce. Mamy sieć 8 sklepów w miejscowościach turystycznych. LA BOTINA- to szacunek,profesjonalizm, rozwój oraz docenienie. Jeśli: -lubisz pracować z ludźmi -chces...

14.04.202414.04.2024