Filtruj

Praca Ustawiacz Maszyn - Targowiska

1-2 z 2 ofert pracy

Ustawiacz form wtryskowych- praca od zaraz

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Targowisko

Zadania: ustawianie i przezbrajanie maszyn, zakładanie i wymiana form obsługa procesu produkcyjnego bieżące reagowanie na awarie maszyn Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (oraz w niektóre weekendy) chęć podjęcia długofalowej ws...

06.06.202406.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Ustawiacz maszyn - do przyuczenia

GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. Z O.O.GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. Z O.O.
Jasionka

Opis stanowiska: - Optymalizacja procesów wtrysku - Reagowanie na problemy jakościowe w trakcie produkcji - Wymiany form zgodnie z planem produkcyjnym - Nadzorowanie prawidłowej pracy form i maszyn - Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Wymagania: - Zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków - G...