Filtruj

Praca Ustawiacz Wtryskarek - Wieluń

1-3 z 3 ofert pracy

Ustawiacz maszyn

PATROL GROUPPATROL GROUP
Wieluń

Opis :Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji.Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:Ustawiacz MaszynMiejsce pracy: W...

15.04.202415.04.2024

Ustawiacz maszyn wtryskowych

PATROL GROUP SP. Z O.O. SP. K.PATROL GROUP SP. Z O.O. SP. K.
Wieluń

wykonywanie bieżących regulacji technologicznych maszyn-wtryskarek, usuwanie usterek...

08.04.202408.04.2024

USTAWIACZ MASZYN WTRYSKOWYCH

Wieluń

Zakres obowiązków: wykonywanie bieżących regulacji technologicznych maszyn-wtryskarek, usuwanie usterek Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0161 s