Filtruj

Praca Ustawiacz - Korytnica

1-3 z 3 ofert pracy

USTAWIACZ CNC

METPOL NAWROCKI SP. K.METPOL NAWROCKI SP. K.
Korytnica

Zakres obowiązków: 2 zmiany - 6:00-14:00, 14:00-22:00 Wykształcenie średnie 2 lata stażu pracy Uzbrajanie obrabiarek CNC w narzędzia i oprzyrządowanie Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2...

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ustawiacz programista maszyn CNC

RANDSTADRANDSTAD
Jawór

Cenisz sobie uznanie i możliwość rozwoju? Czas na zmianę pracy na lepszą! Oferujemy miejsce pracy w którym doceniamy ludzi i otwieramy prostą drogę do awansu mieszczącej się w Legnicy.oferujemyumowa o pracę i stabilne zatrudnieniewynagrodzenie od 6000 do 7000 zł miesięcznieplan rozwoju i awansu na l...

28.08.202428.08.2024

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Jawór

Cenisz sobie uznanie i możliwość rozwoju? Czas na zmianę pracy na lepszą! Oferujemy miejsce pracy w którym doceniamy ludzi i otwieramy prostą drogę do awansu mieszczącej się w Legnicy. Oczekujemy doświadczenia w obsłudze, programowaniu i ustawianiu maszyn CNC umiejętności czytania rysunków techniczn...