Filtruj

Praca Ustawianie - Myślibórz

1-3 z 3 ofert pracy

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

ZUSZUS
Myślibórz

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji 3346146 Obowiązki Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno - rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładow...

16.05.202416.05.2024

SPECJALISTAI DO SPRAW OCHRONY ŚRODOWISKA

CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I KRAJOZNAWSTWA SALAMANDRACENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I KRAJOZNAWSTWA SALAMANDRA
Myślibórz

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć edukacyjnych - wykonywanie zadań przewidzianych dla służby parków krajobrazowych (zgodnie z ustawą z 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody) - w tym praca w terenie Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż prac...

Umowa o pracęumowa o pracę

CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM WŁAŚCIWEGO STANU TECHNICZNEGO MASZYN

UKRAINIAN SERVICES SP. Z O.O.UKRAINIAN SERVICES SP. Z O.O.
Barlinek

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z UTRZYMANIEM WŁAŚCIWEGO STANU TECHNICZNEGO MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH ORAZ USTAWIANIEM MASZYN Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - współpraca w zespole umiejętność - Punktualność, sumienność umiejętność - Odp...