Filtruj

Praca Usuwanie Usterek - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

PODINSPEKTOR - WIELOOSOBOWE STANOWISKO DS. ZIELENI

nowa oferta
URZĄD MIASTA PŁOCKAURZĄD MIASTA PŁOCKA
Płock

Zakres obowiązków: Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) realizacja i współdziałanie w realizacji zadań własnych Miasta związanych z zaspokajaniem zbiorowych potrzeb wspólnoty z zakresu zieleni gminnej i zadrzewień; 2) realizacja zadań Miasta w zakresie konserwacji zasobów zielen...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektroautomatyk (elektryk, automatyk)

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Płock

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanika Miejsce pracy: Płock Zadania: Utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie automatyki i elektryki Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń Udział w pracach remontowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń Oczekujemy: Uprawni...

Inżynier Elektryk

„WODOCIĄGI PŁOCKIE” SP. Z O.O.„WODOCIĄGI PŁOCKIE” SP. Z O.O.
Płock

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie www.wodociagi.pl w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji aplikuj na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie...

12.06.202412.06.2024