Filtruj

Praca Utrzymanie Nieruchomosci - Pyskowice

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR - UTRZYMANIE OBIEKTU

UNIMEX SP. Z O.O.UNIMEX SP. Z O.O.
Pyskowice

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne, doświadczenie zawodowe: 2 lata, znajomość obsługi instalacji technicznych, obsługa komputera/smartfonu, odpowiedzialność, uczciwość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, kreatywność, utrzymanie porządku terenu z...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR - Utrzymanie ruchu/porządku - PYSKOWICE, 1/2 ETATU

UNIMEXUNIMEX
Pyskowice

KONSERWATOR - UTRZYMANIE RUCHU/UTRZYMANIE PORZĄDKU - PYSKOWICE (1/2 etatu, galeria handlowa) Zakres obowiązków: - utrzymanie porządku terenu zewnętrznego (zamiatanie parkingu, odśnieżanie w okresie zimowym, dbanie o czystość) - w minimalnym zakresie pozostałe utrzymanie porządku/sprzątanie, - po...

04.12.202304.12.2023