Filtruj

Praca Utrzymanie Obiektu - Drawsko Pomorskie

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK

Drawsko Pomorskie

Zakres obowiązków: Zakładanie ogrodów kwiatowych, klombów i kwietników na terenie miasta, dobór roślin i nasadzeń, utrzymanie terenów ukwieconych na podległych obiektach Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność doboru roślin (kwiatów), wie...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gospodarczy / konserwator

HENRYKHENRYK
Lubieszewo

Przystań nad zatoką - Osada poszukuje pracownika na stanowisko pracownik gospodarczy / konserwator. Zakres obowiązków : Praca i obsługa sprzętu ogrodniczego (kosiarki, ciągniki itp.) Wykonywanie oprysków drzew i krzewów . Umiejętność doboru narzędzi, maszyn i materiałów niezbędnych do pracy Ut...

04.06.202404.06.2024

Praca na Fermie drobiu

DARIUSZDARIUSZ
Redło

Ferma Drobiu(powiat goleniowski)poszukuje pracowników do pracy na Fermie indyczej.Do obowiązków należy wykonywanie bieżącej pracy związanej z chowem i hodowlą drobiu. Nadzór nad stadem, bieżąca obsługa hal(pojenie,karmienie,ścielenie)drobne naprawy urządzeń drobiarskich.Utrzymanie czystości,porządku...

16.04.202416.04.2024
od 4000 zł