Filtruj

Praca Utrzymanie Produkcji - Buszewo

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

nowa oferta
FAIR PACKAGING SP. Z O.O. SP. K.FAIR PACKAGING SP. Z O.O. SP. K.
Buszewo

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku magazyniera obejmuje jedną z następujacych prac: - przyjmowanie i ewidencjonowanie dostaw do magazynu surowców, - obsuga produkcji, OPIS STANOWISKA: - rozkładanie towaru i zabezpieczenie go przed uszkodzeniem (pakowanie, paletowanie, streczowanie), - prowad...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk utrzymania ruchu

FALL WORKFALL WORK
Chodzież

Dla naszego Klienta, producenta z branży technicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Czarnków Obowiązki: opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu od strony elektryki przemysłowej diagnostyka or...

04.06.202404.06.2024

POMOCNIK PIEKARZA

Wyrzysk

Zakres obowiązków: zapoznanie się ze stanowiskiem pracy i higieną w zawodzie, zapoznanie się z obsługą maszyn do produkcji chleba (linie produkcyjne, obsługa pieca, obsługa zaokrąglarki), nauka surowców do produkcji chleba, nauka utrzymania temperatur w piecach wypiekowych. Wymagania: wykształ...