Filtruj

Praca W Biurze - Tczew

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik sprzątający 1/2 etatu również z orzeczeniem

PROBETPROBET
Tczew

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzatającego.Miejsce pracy Tczew (Rokitki)Co Oferujemy ? stabilne zatrudnienie umowę o pracę na 1/2 etatu terminową wypłatę wynagrodzenia przyjazną atm...

18.04.202418.04.2024

Sprzątanie obiektu biurowego Juszkowo Rotmanka

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Pruszcz Gdański

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku urzędowym.Stanowisko: Pracownik utrzymania czystości Miejsce pracy : ul. Zakątek, JuszkowoOpis stanowiska :Utrzymanie czystości w zakresie wyznaczonym przez pracodawcę na określonym obi...

23.05.202423.05.2024

POMOC KSIĘGOWEJ

1.FIRMA USŁUGOWA OFFICE MARTA RUTKOWSKA 2.BIURO RACHUNKOWE OFFICE MARTA RUTKOWSKA1.FIRMA USŁUGOWA OFFICE MARTA RUTKOWSKA 2.BIURO RACHUNKOWE OFFICE MARTA RUTKOWSKA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: przyjmowanie, gromadzenie i segregacja dokumentów pod względem ich rodzaju, weryfikacja Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wskazane doświadczenie zawodowe, sumienność, dokładność, komunikatywność...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0456 s