Filtruj

Praca W Dziale Audytu Finansowego - Poznań

Asystent w dziale księgowym (praca dla absolwentów) z językiem niemieckim

nowa oferta
L.M. GROUP POLANDL.M. GROUP POLAND
Poznań

Asystent w dziale księgowym (praca dla absolwentów) z językiem niemieckim Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto ma...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SSC Accounting Manager

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Poznań

Zakres obowiązków: nadzór nad procesem przygotowania i prezentacji sprawozdań finansowych oraz zamknięciem okresów nadzorowanie operacji finansowych, realizacja zadań zgodnie z wymogami SLA zapewnienie zgodności z przepisami rachunkowości i standardami międzynarodowymi kierowanie procesem audytów or...

16.06.202416.06.2024

Asystent/ka ds. księgowości

M.JURGAM.JURGA
Poznań

WYMAGANIA wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości (Absolwenci technikum ekonomicznego i/lub Studenci kierunku finanse i rachunkowość), 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości, znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT, PIT, CIT), znaj...

15.06.202415.06.2024