Filtruj

Praca W Gospodarstwie Rolnym - Grudziądz

LEKARZ REGIONALNY - INSPEKTOR ORZECZNICTWA LEKARSKIEGO W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGOW GRUDZIĄDZU(NR 1639)

nowa oferta
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGOKASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Grudziądz

Zakres obowiązków: Ogłoszenie nr BIP 0200-OP.110.10.2024 z dnia 13.06.2024 r. KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W BYDGOSZCZY 85-092 BYDGOSZCZ, ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 22 DYREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Lekarz regionalny - inspektor ...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH/MASZYN ROLNICZYCH

GOSPODARSTWO ROLNE CYRANKOWSKI MATEUSZGOSPODARSTWO ROLNE CYRANKOWSKI MATEUSZ
Rozental

Zakres obowiązków: Naprawa aut ciężarowych, maszyn rolniczych Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe Doświadczenie na stanowisku: mechanik samochodów osobowych/ciężarowych/maszyn rolniczych....

04.04.202404.04.2024

Mechanik samochodów ciężarowych/maszyn rolniczych

Rozental

Naprawa aut ciężarowych, maszyn rolniczych...