Filtruj

Praca W Hipermarkecie

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer - Pracownik Hali - Auchan

APLIKUJ.PLAPLIKUJ.PL
Bielsko-Biała

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach:...

26.04.202426.04.2024

Sprzedawca Piotrków Trybunalski

AGENCJAAGENCJA
Piotrków Trybunalski

Pilnie poszukujemy osób do pracy na stoisku sery-wędliny w hipermarkecie Carrefour Piotrków TrybunalskiOferujemy:- Pracę w systemie zmianowym 6-14, 14-22.- Elastyczny grafik- Atrakcyjną stawkę godzinową 27,90/h brutto- Mile widziane osoby w każdym wiekuWymagania:- ukończone 18 lat- posiadanie aktual...

KASJER/-KA

RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: Praca w Hipermarkecie bi1 Atrium Biała Benefity pracownika: - prywatna opieka medyczna - wczasy pod gruszą - bony świąteczne Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0192 s