Filtruj

Praca W Obrocie Nieruchomosciami - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik administracyjny

LAFRENTZ POLSKALAFRENTZ POLSKA
Poznań

Lafrentz Polska Sp. z o.o., firma z blisko 30-letnim doświadczeniem działająca w branży usług nadzoru i projektowania w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, budownictwa kubaturowego, usług remontowych, budowlanych i deweloperskich, obrotu nieruchomościami oraz odnawialnych źródeł energii poszuk...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Platan Nieruchomości otwiera nabór!

DAWIDDAWID
Poznań

Szukasz pracy pełnej pasji? Masz dosyć pracy w korporacji? Lubisz kontakt z ludźmi? Masz prezencję i jesteś elokwentny? A może nie wyobrażasz sobie siedzieć za biurkiem 8h dziennie? Jesteś młoda ambitną osobą, która chce w życiu osiągnąć coś więcej? Platan to miejsce jest dla Ciebie! Zacznij ...

24.04.202424.04.2024

ASYSTENT POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Poznań

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące - osoba w pełnej sprawności fizycznej i umysłowej - komunikatywność - łatwość nawiązywania kontaktów - brak oporów do wykonywania zimnych telefonów celem pozyskania kontaktu z osobami zainteresowanymi współpra...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0791 s