Filtruj

Praca W Obrocie Nieruchomosciami

Specjalista d/s obsługi Gości apartamentów - praca wakacyjna

Gdańsk

Oferujemy :- pracę na wakacje w stabilnej Firmie na rynku w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz Turystki,- pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,- możliwość zdobycia dużej praktycznej wiedzy,- elastyczny czas pracy,- niezbędne szkolenia i kursy,- podstawa godzinowa + dodatkiOczekujem...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista d/s nieruchomości

SOJECCY NIERUCHOMOŚCISOJECCY NIERUCHOMOŚCI
Gdańsk

Opis stanowiska: systematyczne i skuteczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości przygotowanie i promocja ofert oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom wsparcie klienta w procesie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowanie dokumentów stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współprac...

10.05.202410.05.2024
Kontraktkontrakt

Specjalista d/s obsługi Gości apartamentów - praca dodatkowa

Gdańsk

Oferujemy :- dodatkową pracę w stabilnej Firmie na rynku w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz Turystki,- pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,- możliwość zdobycia dużej praktycznej wiedzy,- elastyczny czas pracy,- niezbędne szkolenia i kursy,- podstawa godzinowa + dodatkiOczekujemy...

23.04.202423.04.2024