Filtruj

Praca W Oddziale Banku - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

Program Praktyk Letnich - Oddział Słupsk ul. Tuwima 30

BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.
Słupsk

Program Praktyk Letnich - Oddział Słupsk ul. Tuwima 30 1046227901 Obowiązki Zapoznanie się ze sposobem pracy w nowoczesnej instytucji finansowej Proaktywne samokształcenie się w zakresie wiedzy produktowej, systemów bankowych, procedur oraz procesów. Nabycie umiejętności analitycznego myślenia Naukę...

19.05.202419.05.2024

Asystent Klienta/PKO Bank Polski/Słupsk

POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S. A.POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S. A.
Słupsk

Twój zakres obowiązków: witasz klientów przychodzących do oddziału, udzielasz informacji oraz proponujesz najlepsze rozwiązanie obsługi klienta, budujesz dobrą atmosferę z klientem. Nasze wymagania: jesteś osobą zaangażowaną, lubisz rozmawiać, poprawnie się wysławiasz i potrafisz słuchać, mas...

19.04.202419.04.2024