Filtruj

Praca W Sklepie Polski - Jankowa

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy ekspozycji odzieży

Warszawa Janki

Dla naszego Klienta, popularnej sieci sklepów odzieżowych, szukamy osób do pracy dorywczej. Obsługa sklepu odzieżowego Janki Zakres odpowiedzialności: Wykładanie towaru na półki i wieszaki Skanowanie towaru Dbanie o poprawną ekspozycję i wygląd towaru Profil kandydata: Dyspozycyjność do pracy w poni...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator produkcji

Twardogóra

Miejsce pracy: Oleśnica Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń Kontrola wizualna gotowego produktu Realizowanie bieżących planów produkcyjnych Wymagania: Chęć do pracy zmianowej Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze – od 4813 zł brutto! System premiowy Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Realna...

27.02.202427.02.2024

operator produkcji

Międzybórz

Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń Kontrola wizualna gotowego produktu Realizowanie bieżących planów produkcyjnych Wymagania: Chęć do pracy zmianowej Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze od 4800 zł brutto/ miesiąc wzbogacone systemem premiowym i dodatktami Stabilne zatrudnienie na podstawie u...

03.10.202303.10.2023