Filtruj

Praca W Transporcie Drogowym - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Koparki - Koparko ładowarki

JAREX SP. Z O.O.JAREX SP. Z O.O.
Brodnica

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatówna stanowisko Operator Koparki - Koparko ŁadowarkiNapędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Operator Koparki - Koparko ładowarki Obowiązki Obsługa koparki na terenie budowy Prace ziemne,...

31.05.202431.05.2024

Rypin

KIEROWCA KAT. C+E

LARISA SP. Z O.O.LARISA SP. Z O.O.
Mszanowo

Zakres obowiązków: Transport drogowy towarów na terenie kraju. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Wymagania konieczne: karty kierowcy oraz prawo jazdy kat. C+E. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość jęz...

25.05.202425.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0355 s