Filtruj

Praca Wagowy - Kościerzyna

1-3 z 3 ofert pracy

Praca barmanki w DrinkBarMirabell

MIRELAMIRELA
Kościerzyna

Hej hej! Powiększamy nasz zespół, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i przesyłania CV! Szukamy BARMANKI bez doświadczenia - wszystkiego nauczymy na miejscu Jeśli szukasz pracy, gdzie pasja do doskonałej obsługi spotyka się z wyjątkową atmosferą, oferują...

26.12.202326.12.2023
od 22 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji

nowa oferta
MIELEWCZYK SP. Z O.O.MIELEWCZYK SP. Z O.O.
Gowidlino

Jako firma Mielewczyk działamy w branży przetwórstwa mięsnego już 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniustaliśmy się wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Jako pracodawca stawiamy na długotrwałe, oparte na zaufaniu relacje z naszymi pracownikami, bo to oni są ...

18.06.202418.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Referent do spraw oznakowania produktu i wag

POLFEXPOLFEX
Borowiec

Twój zakres obowiązków : - projektowanie etykiet oraz nadzór nad poprawnością znakowania towaru - nadzór nad prawidłową pracą programów rejestrujących etykiety - nadzór nad prawidłowym drukowaniem i jakością drukowanych etykiet - prowadzenie ewidencji etykiet (przychody i rozchody) - pobierani...

09.01.202409.01.2024
od 4650 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0219 s