Filtruj

Praca Wagowy - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik elewatora

KOMAGRA SP. Z O.O.KOMAGRA SP. Z O.O.
Nysa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie gospodarką magazynową na ternie elewatora, w tym przede wszystkim: Nadzór nad dokonywaniem prawidłowego przyjęcia i rozładunku surowca (prawidłowe ważenie, pobieranie prób oraz ocena jakości). Kontrola stanów magazynowych. Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca ...

22.05.202422.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pakowanie produktów drobiowych

nowa oferta
COVEBO WORK OFFICECOVEBO WORK OFFICE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pakowanie piersi i udek z kurczaka przy linii taśmowej Kontrola wagi i jakości produktów na każdym etapie produkcyjnym Układanie filetów do pojemników, a następnie do kartonów Przygotowanie gotowych produktów do wysyłki Dbanie o porządek w miejscu pracy WYMAGANIA: Chęć podjęcia ws...

25.05.202425.05.2024

Pracownik do produkcji wafli do lodów

nowa oferta
DREMANDREMAN
Grodków

Stawka:5500,00 - 7900,00 PLN miesięcznie20,00 PLN na godzinę22,36 PLN na godzinę jeśli masz mniej niż 26 lat lub posiadasz zaświadczenie rezydenta podatkowego27,70 PLN na godzinę jeśli jesteś studentem do 26 roku życia (wymagane zaświadczenie z uczelni)Grafik: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, ...

23.05.202423.05.2024