Filtruj

Praca Wakacje - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Irlandia, Praca i wakacje Irlandia, Praca sezonowa

ANNA CUBAANNA CUBA
Kraków

raca i wakacje Irlandia Poszukuję do pracy przy stoisku z zabawkami i tatuażami w Dubline/Belfast/Galway IRLANDIA. Pensja wynosi 12 EURO Net / godz Praca na okres czerwiec- sierpień 2-4 dni w tygodniu, około 8-10 godzin dziennie Od kandydatów oczekuję miłej aparycji oraz komunikatywności. Prac...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler Produkcji

Kraków

Zadania: Kontrola wizualna, elektryczna oraz geometryczna z użyciem dostępnych narzędzi i urządzeń Oddawanie wyrobów finalnych do klienta oraz odseparowywanie wyrobów niezgodnych Przestrzeganie regulaminu pracy oraz obowiązujących w firmie zasad i procedur, Wykonywanie innych poleceń przełożonego zg...

22.08.202322.08.2023

Zatrudnimy Kierownika Półkolonii

JOANNAJOANNA
Wieliczka

Jako wieloletni organizator wypoczynku dzieci i młodzieży półkolonii zimowych i wakacyjnych poszukujemy do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem Kierownika Półkolonii w okresie wakacji letnich 2024r. Wymagania na stanowisku Kierownika Półkolonii: Wykształcenie określone w art. 92 P ustawy z...

11.04.202411.04.2024