Filtruj

Praca Waldemar - Tuliszków

1-3 z 3 ofert pracy

SPEDYTOR

nowa oferta
USŁUGI TRANSPORTOWE MICHALSKI WALDEMARUSŁUGI TRANSPORTOWE MICHALSKI WALDEMAR
Tuliszków

Zakres obowiązków: PRACA NA GIEŁDACH TRANSPORTOWYCH TIMOCOM I TRANS W POSZUKIWANIU ŁADUNKÓW. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - niemiecki (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: ...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat B. na busa plandekę KRAJ

WALDEMARWALDEMAR
Ceków

Zatrudnię kierowcę kat. B na busa plandekę. Trasy po Polsce.Wyjazdy poniedziałek, powrót piątek, w tygodniu często przez dom. Bus 9/10 palet z kurnikiem. Proszę o przesyłanie CV przez portal OLX....

03.06.202403.06.2024

Księgowa / Księgowa

Konin

Olimp Meble to polska sieć salonów meblowych obecna na rynku od 2005 roku. 13 salonów stacjonarnych Olimp Meble prowadzi sprzedaż mebli na terenie centralnej Polski w województwach: mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim i śląskim. W związku z rozwojem naszej sieci poszukujemy osoby do pracy na stanow...

23.05.202423.05.2024