Filtruj

Praca w Wałki

1-3 z 3 ofert pracy

Operator linii produkcyjnej

Jodłówka-Wałki

Zadania: Obsługa linii produkcyjnej lub maszyny na linii produkcyjnej Kontrola pomiaru produktu zgodnie z obwiązującymi normami Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym/4brygadowym (zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) Motywacja do nauki i zdobywania nowego doświadczenia w ś...

26.04.202426.04.2024

Praca Gastronomia FoodTruck

PASIBRZUCHSTREETFOODPASIBRZUCHSTREETFOOD
Bielsk Podlaski

Gotowanie sprawia Ci frajdę? Odnajdujesz się przy kuchennym blacie?! TO JEST OGŁOSZENIE WŁAŚNIE DLA CIEBIE! Poszukujemy energicznej, uśmiechniętej i pozytywnej osoby do naszego zespołu w FoodTruck przygotowującego innowacyjne dania typu Fast Food na stanowiskoo kucharz/ sprzedawcy/pracownika obsłu...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w cyrku sezonowa

WIERAWIERA
Siemiatycze

Zatrudnienie kierowce z prawem jazdy kat B do pracy w cyrku praca sezonowa codziennie jesteśmy w innych miastach zakwaterowanie w przyczepie mieszkalnej więcej informacji pod telefonem 50*******61...

11.04.202411.04.2024
od 4000 zł