Filtruj

Praca Warszawska C - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię kucharza

SERWISCATERINGARTSERWISCATERINGART
Włocławek

Opis stanowiska: Restauracja Warszawska 8 Food&Friends we Włocławku poszukuje doświadczonego kucharza,( ale też nie do końca bo to zaangażowanie się dla nas liczy), który chciałby dołączyć do naszej zgranej ekipy w nowoczesnej restauracji. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie to kluczowa cecha, al...

18.04.202418.04.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca za granicą dla pomocników i monterów rusztowań

GFM RUSZTOWANIAGFM RUSZTOWANIA
Włocławek

Praca na terenie Niemiec dla pomocników i monterów rusztowań- praca w branży rusztowaniowej. Wyjazdy do pracy z siedziby firmy w Grabowie nad Prosną, Wynagrodzenie od 10 do 14 euro (netto) Elastyczny system rotacji i zjazdów np.: 3tygodnie/1tydzień; 10dni/4dni 5 dni/2 dni WYMAGANIA: brak prz...

10.04.202410.04.2024
od 57 zł

Młodszy specjalista

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Włocławek

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Młodszy specjalista do spraw wykonywania badań fizykochemicznych w Centralnym Laboratorium Badawczym, Oddział w Bydgoszczy, Pracownia we Włocławku Młodszy specjalista Zakres zadań wyko...

06.02.202406.02.2024