Filtruj

Praca Warsztat - Szczecin

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. promocji marki

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Szczecin

Zadania: prowadzenie działań zwiększających świadomość marki- badanie rynku, prezentacja marki techniczne przygotowanie szkoleń, prezentacji, warsztatów udział w spotkaniach branżowych wspieranie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz opracowanie rocznego budżetu sprzedaży codzienna współpraca ...

07.06.202407.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

[Szukam] Pomocnik mechanika Szczecin [od 5000zł/miesiąc/rękę]

MICHAŁMICHAŁ
Szczecin

Zatrudnię pomocnika mechanika, kórego głównym zadaniem będzie ustawianie geometrii kół oraz wykonywanie serwisów klimatyzacji. Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczę bezpośrednio pod maszyny, który posiadamy na warsztacie. Poza tym pomoc w pracach wykonywanych w warsztacie. Możliwość...