Filtruj

Praca Warzywa Owoce - Łowicz

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu

nowa oferta
MASPEXMASPEX
Łowicz

Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Łowicz Twój zakres obowiązków usuwanie bieżących awarii powstających w toku produkcji, wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji zgodnie z przygotowanym planem i zleceniem od przełożonego, zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne, sporządzanie ...

11.05.202411.05.2024

Pracownik sezonowy do pracy w laboratorium

BRACIA URBANEKBRACIA URBANEK
Łowicz

Obowiązki: · pobieranie prób produktów do badań , · wykonywanie podstawowych analiz fizykochemicznych, · uzupełnianie dokumentacji związanej z uzyskanymi wynikami badań, · wykonywanie obowiązków we współpracy z doświadczonym pracownikiem, · mile widziani studenci kierunków z zakresu technologii...

10.05.202410.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PAKOWACZ RĘCZNY

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH KEMPISTYPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH KEMPISTY
Skierniewice

Zakres obowiązków: Pakowanie, sortowanie owoców i warzyw Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - DOKŁADNOŚĆ umiejętność - UCZCIWOŚĆ, PRACOWITOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ umiejętność - SUMIENNOŚĆ...