Filtruj

Praca Warzywa - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

nowa oferta
SVZ TOMASZÓW SP. Z O.O.SVZ TOMASZÓW SP. Z O.O.
Opole Lubelskie

Zakres obowiązków: - przenoszenie i przewożenie surowców na miejsce prowadzenia prac; - wysypywanie surowca ze skrzynek na taśmę sortowniczą; - ręczne sortowanie surowca - owoców i warzyw; - czynności porządkowe; - wykonywanie innych poleceń wydawanych przez przełożonego. Wymagania: wykształcenie -...

06.05.202406.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK MAGAZYNU I PRODUKCJI - przetwórnia warzyw i owoców w Holandii

nowa oferta
ABJOBSERVICE POLSKAABJOBSERVICE POLSKA
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Jako pracownik na dziale produkcji będziesz zajmował się: obsługą maszyn przygotowywaniem produktów pakowaniem produktów zgodnie ze specyfikacją utrzymaniem porządku na hali Jako pracownik na dziale magazynu będziesz zajmował się: realizacją i kompletowaniem zamówień układaniem i ...

07.05.202407.05.2024