Filtruj

Praca Wavenet

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Instalator/ Elektryk

MAREKMAREK
Wodzisław Śląski

Firma WAVEnet Marek Ryszka poszukuje pracownika na stanowisko Instalator/Elektryk na umowę o pracę na czas nieokreślony. Godziny pracy 07:00 - 15:00. Miejsce wykonywania pracy: os. Dąbrówki 1b 44-286 Wodzisław Śląski Ogólny zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych; budowa ...

12.04.202412.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Instalator/ Elektyryk

WAVENET MAREK RYSZKAWAVENET MAREK RYSZKA

- montaż elementów instalacji elektrycznych; - budowa okablowania strukturalnego sieci LAN; - budowa instalacji LAN w oparciu o technologie światłowodowe....

11.04.202411.04.2024

INSTALATOR/ ELEKTYRYK

Zakres obowiązków: - montaż elementów instalacji elektrycznych; - budowa okablowania strukturalnego sieci LAN; - budowa instalacji LAN w oparciu o technologie światłowodowe. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - obsługa komputera - MS Office, MS Windows, Internet umiejętność -...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0125 s