Filtruj

Praca Wdrozeniowy - Ostrołęka

1-3 z 3 ofert pracy

Trener Programowania dla dzieci i młodzieży

GIGANCI PROGRAMOWANIA SP. Z O.O.GIGANCI PROGRAMOWANIA SP. Z O.O.
Ostrołęka

Mile widziane, C#, Python, Android Studio, Unity 3D, Visual Studio, Minecraft, Scratch, Kali LinuxO projekcie, Poszukujemy do naszego zespołu osoby pełnej energii, która zechce dzielić się nią ze swoimi uczniami i będzie realizować nasza misję – zarażać pasją do programowania i nowych technologii dz...

12.05.202412.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Kurier Inpost

MATEUSZMATEUSZ
Ostrołęka

Magazyn - Zawadzkiego 6A, 07-410 Ostrołęka( Tu zaczynamy i kończymy pracę ) Zadania na stanowisku: dostarczanie oraz odbieranie przesyłek z paczkomatów odbiór nadań z firm Oczekuję: prawo jazdy kat. B niekaralność kultura osobista uczciwość, rzetelność oraz dyspozycyjność poszanowanie powie...

11.05.202411.05.2024
od 4500 zł

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klientów - praca zdalna

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Ostrołęka

Obowiązki: Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów Odpowiadanie na pytania i pomoc klientom w codziennym bankowaniu, korzystaniu z naszej aplikacji mobilnej i strony internetowej Przedstawienie oferty produktów kredytowych i wsparcie w procesie zakupu Wymagania: Wykształcenie minimum ...

18.05.202318.05.2023