Filtruj

Praca We Make It - Warka

1-3 z 3 ofert pracy

Informatyk w ZUK w Warce sp. z o.o.

PIOTRPIOTR
Warka

Zakres obowiązków: instalacja oprogramowania, sterowników na stacjach roboczych, konserwacja stacji roboczych i aktualizacja oprogramowania w zakresie swojego obszaru działania, instalacja i administracja systemami operacyjnymi Windows, koordynowanie i nadzór nad terminowością wykonywanych prac se...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego

nowa oferta
BAJKOWY ZAKĄTEK KUBICKA, KUBICKI SP. J.BAJKOWY ZAKĄTEK KUBICKA, KUBICKI SP. J.
Góra Kalwaria

Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego Miejsce pracy: Góra Kalwaria Twój zakres obowiązków Dyrektor Publicznego Przedszkola Bajkowy Zakątek zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej na cały etat 6 godz dziennie Nasze wymagania wykształcenie w zakresie pedagogiki w...

05.07.202405.07.2024

Senior Application Support Engineer SRE

nowa oferta
WIPROWIPRO

WIPRO is a leading global information technology, consulting and business process services company. Composed of pragmatic, experienced, and certified consultants, WIPRO continues to establish itself through proven practices, through its customer orientation and its solid methodology. Title: Senior A...

03.07.202403.07.2024