Filtruj

Praca Wedliniarz - Proszówki

1-3 z 3 ofert pracy

WĘDLINIARZ

ZAKŁADY MIĘSNE NIEBIESZCZAŃSCY SP. K.ZAKŁADY MIĘSNE NIEBIESZCZAŃSCY SP. K.
Proszówka

Zakres obowiązków: praca przy produkcji wędlin, wędzonek i wyrobów garmażeryjnych itp. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie ogólnok...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Masarz, Wędliniarz

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAN JAN BURKATPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAN JAN BURKAT
Dobczyce

Centrum zakupowe JAN w Dobczycach poszukuje osoby na stanowisko: Masarz / Wędliniarz / Wykrawacz. Praca dostępna od zaraz. Oferujemy : Umowa o pracę na pełny etat Miła atmosfera pracy Wysokie wynagrodzenie Opiekę medyczną Wymagania : Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku Umiejętno...

16.03.202416.03.2024
od 4500 zł

Rzeźnik /Masarz /Wędliniarz

ROMAN MOTAKROMAN MOTAK
Iwkowa

Twój zakres obowiązków: praca przy produkcji wędlin, kiełbas, parówek, pasztetów i produktów garmażeryjnych rozbiór półtuszy przygotowywanie składników i surowców do produkcji kontrola produktu gotowego obsługa niezbędnych maszyn i narzędzi w procesie produkcji należyta dbałość o bezpieczeństw...

10.01.202410.01.2024