Filtruj

Praca Wedliniarz - Wrzesiny

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Wedliniarz Wrzesiny - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

RZEŹNIK - WĘDLINIARZ (WRZESINY)

PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - ZBIGNIEW MOTYKAPRZETWÓRSTWO MIĘSNE - ZBIGNIEW MOTYKA
Wrzesiny

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów wędliniarskich. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 5 Wymagane 5-letnie doświadczenie w zawodzie...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wrzesiny

Numer oferty: StPr/24/0635Obowiązki:Praca przy produkcji wyrobów wędliniarskich.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane:Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania:Wymagane 5-letnie doświadczenie w zawodzieMiejsc...