Filtruj

Praca Wedliny - Janów Lubelski

1-3 z 3 ofert pracy

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Janów Lubelski

Numer oferty: StPr/24/0430Obowiązki:kompletacja mięsa i wędlin, przyjmowanie dostawWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: 23-300 Janów Lubelski ,/,, powiat: janowski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 0, miesiące: 1Wymagane dokum...

30.08.202430.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

AGRO-RYDZYNA SP. Z O.O.AGRO-RYDZYNA SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: kompletacja mięsa i wędlin, przyjmowanie dostaw Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ekspedycji magazynowej od 4500 - 6000

MARTAMARTA

Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o. zatrudni Pracownika Ekspedycji Magazynowej. Zapewniamy wyjazd szkoleniowy do momentu otwarcia magazynu ( wstępnie Wolbórz lub Kaliska ). Szkolenie w oparciu o umowę o pracę. Miejsce Pracy: Janów Lubelski 15- do końca kompletacji ( wstępnie po 8 h, jeśli kompletacja będzi...

26.08.202426.08.2024
od 6000 zł