Filtruj

Praca Weekendowa - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik drogowy - bez doświadczenia

nowa oferta
KIEROWANIE RUCHEMKIEROWANIE RUCHEM
Poznań

Poszukujemy osób do kierowania ruchem drogowym . Nie wymagamy doświadczenia ani tężyzny fizycznej; jest to praca lekka - również dla kobiet. Oczekujemy dobrego stanu zdrowia ponieważ praca jest na zewnątrz w pozycji stojącej (oczywiście nie cały czas bo każdy pracownik ma kilka półgodzinnych prze...

24.05.202424.05.2024
od 32 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzedawca lody, gofry Poznań lub Stęszew

PAULINAPAULINA
Poznań

Poszukuję młodych , energicznych osób do pracy w weekendy. Praca polegająca na sprzedaży lodów, gofrów oraz kawy na przyczepie gastronomicznej - eventy wyjazdowe. Praca sezonowa.Doświadczenie nie jest wymagane.Proszę o przesyłanie CV zdecydowane i pracowite osoby. Poszukuję dwóch osób z Poznania ora...

16.05.202416.05.2024

Magazynier z uprawnieniami UDT

nowa oferta
Kórnik

Zadania: Załadunek i rozładunek towarów (za pomocą wózka widłowego) Obsługa prostego skanera ręcznego Udział w sprawnym funkcjonowaniu magazynu Realizacja szczegółowych instrukcji i wskazówek dotyczących BHP Odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej Wymagania: Uprawn...

23.05.202423.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1070 s