Filtruj

Praca Weekendy Restauracja - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji

Lublin

Zadania: Montaż gotowych podzespołów Obsługa narzędzi warsztatowych Kontrola jakości komponentów Pakowanie i przygotowanie elementów do wysyłki Wymagania: Umiejętność pracy z instrukcją Zdolności manualne Umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz pakietu MS Office Dobra koordynacja wzrokowo-ruc...

23.04.202423.04.2024

Stara Winiarnia Lublin Stare Miasto

STARA WINIARNIASTARA WINIARNIA
Lublin

Opis: Poszukujemy osoby na stanowisko kelner/pomoc kuchenna w naszej restauracji. Oferujemy pracę w przyjaznym zespole, przyjemną atmosferę pracy oraz elastyczny grafik. Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego. Dyspozycyjność w week...

29.02.202429.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn

Nałęczów

Zadania: Nadzorowanie pracy maszyny Raportowanie w systemie komputerowym (SAP) – zapewniamy pełne przeszkolenie Reagowanie na nieprawidłową pracę maszyny Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w okresie maj–lipiec z możliwością przedłużenia Praca w renomowanej firmie Bogaty pakiet benefi...

02.05.202402.05.2024