Filtruj

Praca Weryfikacja Danych - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

FAKTURZYSTKA/ PRACOWNIK BIUROWY

Kluczbork

Zakres obowiązków: - organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. pchrony środowiska i wymaganiami ergonomii, - obsługa programu księgowego, sporządzanie bieżącej dokumentacji, - wprowadzanie faktur do sytemu księgowego, prowadzenie rejestru kontrahentów, wystawianie faktu...

08.05.202408.05.2024

Doradca Klienta Bank Millennium

ANETA MISZTOFTANETA MISZTOFT
Kluczbork

O nas Placówki partnerskie Banku Millennium to siec oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej or...

06.09.202306.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Zagranicznej

STEGU SP. Z O.O.STEGU SP. Z O.O.
Jełowa

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno-budowlanym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy: - wykształcenia min. średniego, - bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego lub/i angielsk...

15.05.202415.05.2024
od 4900 zł