Filtruj

Praca Wieczorem - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA

nowa oferta
SALONIK FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MAŁGORZATA RUDOWICZSALONIK FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MAŁGORZATA RUDOWICZ
Lubin

Zakres obowiązków: zabiegi fryzjerskie, trwała, baleyage, czesanie fryzur dziennych i wieczorowych; praca w wymiarze 1/2 etatu Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 wymagane doświadczenie w zawodzie...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wyjątkowy Doradca Klienta przez czat - aplikuj bez CV w .BespokeChat

nowa oferta
.BESPOKECHAT.BESPOKECHAT
Lubin

Uważasz, że jesteś Wyjątkowy/Wyjątkowa? W takim razie dołącz do wyjątkowej firmy! :) Na początek kilka słów o nas: jesteśmy liderem w obsłudze Klienta przez czat na rynku polskim (wiemy, że każdy może tak napisać, ale serio jesteśmy liderem); współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjne...

od 3000 zł
Stażstaż

demontaż i załadunek wyposażanie lokalu - gotówka po pracy

ŁUKASZŁUKASZ
Legnica

W związku z zakończeniem działalności lokalu usługowego poszukuję osób do pomocy w demontażu i załadunku wyposażenia lokalu. Praca będzie polegać między innymi na demontażu: klimatyzacji elementów oświetlenia, sygnalizacji przeciwpożarowej kamer wewnętrznych sprzętu AGD Oferuję: atrakcyjne wy...

29.04.202429.04.2024
od 25 zł