Filtruj

Praca Wieczorem - Ostróda

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI MCDONALDS

DAKAT TERESA DRÓŻDŻ SP. Z O.O.DAKAT TERESA DRÓŻDŻ SP. Z O.O.
Ostróda

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków i obsługa klienta godziny pracy: 7-16, 16- 3 Wymagania: wykształcenie - podstawowe Restauracja McDonald's poszukuje pracowników zarówno do pracy na stałe, jak również pracowników weekendowych czy też chcących dorobić np. popołudniami i wieczorami....

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ostróda

Numer oferty: StPr/24/0838Obowiązki:przygotowywanie posiłków i obsługa klientagodziny pracy: 7-16, 16- 3Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Restauracja McDonald's poszukuje pracowników zarówno do pracy na stałe, jak również pracowników weekendowych czy też chcąc...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik Obsługi Klienta w GreenGo Ostróda

CENTRUM DOBREGO SMAKUCENTRUM DOBREGO SMAKU
Ostróda

GreenGo Ostróda bar i kawiarnia, poszukuje energicznej osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie obsługi klienta na wysokim poziomie, dbanie o pozytywny wizerunek lokalu oraz tworzenie przyjaznej atmosfery dla naszych gości. Obowią...

05.04.202405.04.2024
od 6000 zł