Filtruj

Praca Wiercenia - Rawa Mazowiecka

WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC W PRZEMYŚLE: CIĘCIE, GIĘCIE, WIERCENIE,

Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac w przemyśle: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, cynkowanie, wycinanie, lakierowanie, montowanie. Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 [Umiejętność 1] : MOŻLIWOŚC WYKONYWANIA CIĘŻKIEJ PRACY FIZYCZNEJ, BRAKP ...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn produkcyjnych

MGL SP. Z O.O.MGL SP. Z O.O.

MGL Sp. z o.o. to polski producent techniki magazynowej, będący częścią Grupy MAGO S.A. – lidera w branży wyposażenia sklepowego i magazynowego. W ciągu 14 lat spółka osiągnęła pozycje partnera pierwszego wyboru na krajowym rynku intralogistycznym. MGL Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji regałów...

05.04.202405.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

ADAL SP. Z O.O.ADAL SP. Z O.O.
Adamówek

Jesteśmy liderem w branży inżynierskiej w zakresie projektowania i produkcji instalacji lakierniczych. Posiadamy własny dział projektowy, gdzie doświadczona kadra inżynierska opracowuje koncepcje i projekty, które następnie są wytwarzane w naszym zakładzie produkcyjnym. Od ponad 40 lat naszym Klient...

19.04.202419.04.2024