Filtruj

Praca Windykacji - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik do Działu Finansowo-Księgowego UP w Lublinie

nowa oferta
LILIANALILIANA
Lublin

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zatrudni pracownika w Dziale Finansowo-Księgowym, na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości Wymagania dodatkowe: preferowane wykształcenie ekonomiczne lu...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa/Księgowy

nowa oferta
MONIKAMONIKA
Lublin

1. Windykacja należności 2. Nadzór nad przepływem płatności 3. Prowadzenie i nadzór dokumentacji procesu windykacyjnego 4. Współpraca z kancelarią prawna obsługującą firmę 5. Księgowanie wyciągów bankowych złotówkowych i walutowych 6. Kontrola i rozliczanie kont rachunkowych 7. Wystawianie fak...

od 3500 zł

PRACOWNIK BIUROWY W FIRMIE TRANSPORTOWEJ

AVISO LOGISTICS SP. Z O.O.AVISO LOGISTICS SP. Z O.O.
Lublin

Zakres obowiązków: - wprowadzanie zleceń transportowych do programu SPEDTRANS - przygotowanie faktur kosztowych/sprzedażowych dla księgowej - Wystawienie/przyjmowanie/weryfikacja faktur - windykacja należności zgodnie z procedurą wewnętrzną - Obsługa i weryfikacja korespondencji biurowej - Wprowadz...

15.05.202415.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0348 s