Filtruj

Praca Windykator Naleznosci

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Windykator Terenowy - elastyczny grafik!

nowa oferta
CREDITCREDIT
Grudziądz

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Windykator Terenowy Obowiązki:Odbiór należności od klientów z opóźnieniami w spłacie z wykorzystaniem wszelkich technik przedsądowych: windykacja telefoniczna, windykacja terenowa, skip-tracing Wymagania:Motywacja do pracyRozwinięte kompetencje społeczneP...

25.04.202425.04.2024

Windykator terenowy do spraw dochodzenia należności

FUNDUSZ HIPOTECZNY YANOK SP. Z O.O.FUNDUSZ HIPOTECZNY YANOK SP. Z O.O.
Kraków

analiza wniosków składanych przez przedsiębiorstwa ubiegające się o pożyczkę hipoteczną w Funduszu,, wsparcie procesu zawierania umów pożyczek hipotecznych z klientami,, współpraca z pośrednikami finansowymi,, analiza wierzytelności pod kątem opracowania strategii windykacji, również ocena aktualnej...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INSPEKTOR DS. OPŁAT CZYNSZOWYCH I WINDYKACJI

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓWSPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓW
Warszawa

Zakres obowiązków: - wprowadzanie danych do programu czynszowego Api - Link, - uzgadnianie i analiza wprowadzonych dokumentów, - rozliczanie mediów (CW, ZW, CO i gaz), - naliczanie wymiaru opłat eksploatacyjnych, - sporządzanie aneksów czynszowych, - wystawianie faktur dla lokali mieszkalnych, ...

02.04.202402.04.2024